22 Mayıs Çarşamba 2024

Çakarlı araçların düğün konvoyuna ceza yağdı

Çakarlı araçların düğün konvoyuna ceza yağdı

İstanbul'da çakarlı araçların olduğu düğün konvoyu ve drift anları gündem olmuştu. Drift atan sürücüye 9 bin 125 TL ceza kesilerek ehliyetine 2 ay el konulurken, çakarlı araç sürücülerine de bin 823’er TL ceza kesildi.

 

İstanbul'un Kağıthane ilçesinde geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan çakarlı araçların da olduğu düğün konvoyunun görüntüleri ve düğüne ait görüntüler, sosyal medyada yeniden paylaşılmaya başladı.

 

ÇAKARLI KONVOYDA DRİFT

 

Kağıthane'de çekildiği belirtilen görüntülerde çakarlı araçların bulunduğu konvoy yol kapatarak ilerledi. Konvoyun en önündeki bir araç ise drift yaparak trafiği tehlikeye düşürdü.

DOLARLAR HAVADA UÇUŞTU

 

Öte yandan aynı düğüne ait bir video daha ortaya çıktı. Düğünde oyun oynandığı sırada dolarların havaya uçuştuğu görüldü.

 

DRİFT ATAN SÜRÜCÜYE 9 BİN LİRA, ÇAKAR TAKAN SÜRÜCÜLERE 2'ŞER BİN LİRA CEZA

 

Konuyla ilgili harekete geçen İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, videoların ardından konvoydaki sürücülere cezai işlem uyguladı.

 

Drift atan sürücüye 9 bin 125 TL ceza kesilerek ehliyetine 2 ay el konulurken, çakarlı araç sürücülerine de bin 823’er TL ceza kesildi.

Yeni Yorum