17 Temmuz Çarşamba 2024

Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’dan ahlaksız iftira: “Kim o çok önemli insan?”

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve Cumhuriyet Gazetesi yazarı Barış Pehlivan ahlaksız bir iftiraya imza attı. 

 

Cumhuriyet Gazetesi yazarı Barış Pehlivan, “Kim o çok önemli insan?” başlıklı yazısında Gelecek Partili isimlere dayandırdığı bir bakan eşinin 30’dan fazla polis ve 9 araçla korunduğu iddiasıyla bir kadına iftirada bulundu. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’da “İçİşleri Bakanı en kısa zamanda 9 araçla havalimanından alınan bu kişinin kim olduğunu kamuoyunu aydınlatma adına açıklayacaktır.Açıklamaz mı diyorsunuz?10 bin dolar alan siyasetçiyi açıkladı ya!” tweeti ile iftirayı sürdürdü.

 

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

 

Çok geçmeden gerçek ortaya çıktı. İçişleri Bakan Danışmanı M. Burak Gültekin, Barış Pehlivan ve Selçuk Özdağ’ın iftiralarına “Karakteri de bayağı olan bir adam, Selçuk Özdağ, bir iftirada bulunuyor. Ardından sözde “gazeteci” Barış Pehlivan da iftiranın peşinden gidiyor… Bakalım iftiralarının aslı neymiş? İftiranın konusu olan olayın videosu da 2. tweette” diyerek bir açıklama yayınladı.

Gültekin, “Selçuk Özdağ'ın ortaya attığı ve sözde "gazeteci" Barış Pehlivan'ın da peşinden gittiği "O AN"ın videosu ⬇️” dedi.

Yeni Yorum