22 Şubat Perşembe 2024

Gezi Parkı Olayları’nın aktörlerinden Pucca, mahkemelik oldu

Gezi Parkı Olayları’nın aktörlerinden Pucca, mahkemelik oldu

Ülkeyi yangın yerine çeviren Gezi Parkı Olayları’nın aktörlerinden bir olan ve 'Pucca' ismiyle tanınan sosyal medya fenomeni Selen Pınar Işık'ın 16 aydır kirasını ödemediği nedeniyle ev sahibi Jale Tuncer ile mahkemelik olduğu öğrenildi.

 

'Pucca' olarak bilinen Selen Pınar Işık'ın ev sahibi olduğunu söyleyen Jale Tuncer, sosyal medya fenomeninden 16 aydır kirasını alamadığını belirtti.

 

HaberTürk’ün aktardığı habere göre, iki buçuk yıldır 'Pucca'nın evinde kiracı olarak oturduğunu söyleyen Jale Tuncer, "İyilikten maraz doğdu" diyerek 'Pucca'nın, ilk bir yıl kirayı eksik veya geç yatırdığını, 16 aydır da kira ödemediğini ve eve zarar verdiğini iddia etti.

 

Dava açtığını ve 12 aydır mahkeme sürecinin devam ettiğini de ifade eden Jale Tuncer isimli ev sahibi, evin Nişantaşı'nda 3+1 olduğunu ve kiranın 2023'te 10.500 olduğunu sözlerine ekledi.

 

Işık’tan ise konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

 

HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILMIŞTI

 

Pucca, daha önce 'uyuşturucu özendirme' suçundan 10'ar yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada 5 yıl 10 ay hapis, 66 bin 660 lira adli para cezasına çarptırılmıştı.

Yeni Yorum