22 Nisan Pazartesi 2024

Hadise, Hollanda’da Türkiye’deki depremzedeler için yardım topladı

Hadise, Hollanda’da Türkiye’deki depremzedeler için yardım topladı

Hadise, Kahramanmaraş merkezli 10 ilimizi etkileyen yıkıcı depremlerin ardından depremzedeler için harekete geçti. Şarkıcı, Hollanda radyosunda yer alan bir yayına konuk oldu ve depremzedeler için bağış topladı.

 

Hadise depremzedelere yardım topladı! 

 

Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6’lık ‘Asrın felaketi’ olarak nitelendirilen depremler nedeniyle binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti.

 

Enkaz arama çalışmalarının hala devam ettiği afet bölgesinde 3 ay süreyle OHAL ilan edildi.

Türkiye’nin dört bir yanından depremzedelere yardım yağıyor. Ünlü isimler de Türkiye’yi yıkan bu depreme kayıtsız kalmadı.

 

HADİSE HOLLANDA’DA

 

Hadise de yurt dışında ülkesi için çalıştı. Ünlü şarkıcı Hadise, Hollanda’da hem radyoda hem de televizyonda depremzedeler için yardım topladı.

Yardım kampanyası biter bitemez Türkiye’ye dönen ünlü şarkıcı, İstanbul’da gerçekleşen ortak yayına da katılıp destek verdi.

SOSYAL MEDYADAN VİDEO PAYLAŞTI

 

Ünlü popçu, Hollanda’dan paylaştığı videoda şunları söyledi:

 

“Şu an Hollanda’da radyo istasyonundayım. Depremzedeler için yardım toplanıyor… Yoğun bir gün… Acımız büyük… Evet çok zor günler geçiyoruz ama bir olunca gördüğünüz gibi her şeyi başarıyoruz. Burada olmak benim için önemli… Çünkü ben gurbetçi bir ailenin evladıyım. Burada insanlarla aramızda köprü olabilmek benim için çok önemli… Daha sonra İstanbul’a döneceğim ve akşamki ortak yayında ben de olacağım”

Yeni Yorum