21 Mayıs Salı 2024

Kılıçdaroğlu'nun yeni korona önerileri: Kahvehanede yeni deste açılsın

Kılıçdaroğlu'nun yeni korona önerileri: Kahvehanede yeni deste açılsın

Koronavirüs ile mücadeleye ilişkin sunduğu çözüm önerisi ile daha önce alay konusu olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün de normalleşme sürecine ilişkin fikirleri ile duyanları şaşırttı. Koronavirüs ile mücadelede "bulaşmayı önle, bulaşırsa tedavi et" diyen Kılıçdaroğlu, kahvehanelerde her oyunda yeni deste kağıt açılmasını önerdi.

 

Daha önce Kovid-19 ile mücadeleye ilişkin olarak kimsenin aklına gelmemişçesine "Bulaşmayı önle, bulaşırsa tedavi et. Çözüm bu kadar basit " diyen ve günlerce sosyal medyanın diline düşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün de normalleşme sürecine ilişkin yaptığı önerilerle "Yok artık" dedirtti.

 

"HER OYUNDA YENİ DESTE AÇILSIN! KİMSENİN AKLINA BU GELMİYOR MU?"

 

Kılıçdaroğlu "Kahvehaneler açık oyun oynamak yasak. Halbuki her oyunda yeni deste açın çözüm bu kadar basit. Kimsenin aklına gelmiyor mu bu?" dedi. İzleyenlerin şaka olmadığını anladığı görüntüler duyanları hayretler içerisinde bıraktı.

 

HERKES KILIÇDAROĞLU İÇİN SEFERBER OLDU

 

Sosyal medyada birçok kullanıcı Kılıçdaroğlu'na destelerin elden ele gezeceğini, her oyunda deste açmanın kahvehane başına günlük 300-400 deste yapacağını bunun da ortalama 4 bin TL yapacağını anlatmaya çalıştı.

 

Kaynak: superhaber.tv

Yeni Yorum