25 Şubat Pazar 2024

Meral Akşener sessiz! İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu FETÖ'yü takibi bırakamadı

Meral Akşener sessiz! İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu FETÖ'yü takibi bırakamadı

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu'nun sosyal medya hesabından FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'i takip etmeyi sürdürmesi dikkat çekti. Eniştesinin FETÖ'den arananlar listesinde olduğu belirlenen Türkoğlu'nun kız kardeşinin de sosyal medyada FETÖ propagandası yaptığı ortaya çıktı.

 

superhaber.tv’nin haberine göre; İYİ Parti lideri Meral Akşener, partisinin ve teşkilatının FETÖ ile bir alakasını bulunmadığını iddia etse de dikkat çeken gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

 

Ümit Özdağ'ın İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun FETÖ'cü olduğunu iddia etmesinin ardından bir gelişme de Bursa İl Başkanlığı cephesinde meydana geldi.

 

İYİ Parti’nin Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu'nun, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'i ve firari FETÖ'cü Zekeriya Öz'ü sosyal medyadan takip ettiği ortaya çıktı.

 

Twitter’da 7 bin takipçisi bulunan Türkoğlu'nun, teröristbaşı Gülen'i takip etmesi, Ümit Özdağ'ın 'Partide kripto FETÖ'cüler var' iddiasını akıllara getirdi.

 

Öte yandan Türkoğlu'nun eniştesi Süleyman Bahçeci'nin FETÖ üyeliğinden terörden arananlar listesinde yeşil kategoride yer aldığı da ortaya çıkmıştı.

Yeni Yorum