13 Nisan Cumartesi 2024

Muharrem İnce’ye kafa atıldı

Muharrem İnce’ye kafa atıldı

Dün akşam yaşanan bir son dakika gelişmesi CHP kulislerini karıştırdı. İddiaya göre CHP’li Muharrem İnce’nin başına ilginç bir olay geldi. Yaşamkent sitesindeki ofisinde Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ve eski Yalova Valisi Yusuf Erbay ile görüşen İnce, buradan çıkışta kafa atılması sonucu yaralandı. Saat 23.00 sularında yaşanan olayda kafayı Kesimoğlu’nun attığı iddia edildi. Kendisi ile ilgili son dakika haberine henüz İnce'den bir açıklama gelmedi.

 

Dün akşam bir toplantı çıkışında yaşanan son dakika gelişmesi CHP'li çevreleri karıştırdı. İddiaya göre Muharrem İnce'ye Kırklareli Belediye Başkanı kafa attı ve İnce olayın duyulmaması için hataneye gitmedi ve dışarıdan bir doktor ile tedavisini yaptırdı.

 

İşte çarpıcı son dakika haberinin ayrıntıları;

 

CHP'li Muharrem İnce Ankara Çankaya'da bulunan Yaşamkent sitesindeki ofisinde dün gece bir toplantı düzenledi. Ofiste, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ve eski Yalova Valisi Yusuf Erbay ile görüştü. Toplantı sonrası saat 23.00 sularında ofisten çıkmak için aşağıya indiklerinde, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP'li Muharrem İnce'ye kafa attı.

 

KESİMOĞLU KAFA ATTIĞI İÇİN İNCE'NİN BURNUNUN YARALANDIĞI İDDİA EDİLDİ

 

Burnunda hasar oluşan Muharrem İnce, kendisine kafa atıldığının duyulmaması için hastaneye gitmedi. Yaralanan İnce, dışarıdan bir tanıdık doktor çağırıp burnunu tedavi ettirmeye çalıştı. Yaşandığı iddia edilen son dakika gelişmesine ilişkin İnce'den henüz bir açıklama gelmedi.

Yeni Yorum