07 Ekim Cuma 2022

Oyuncu Leyla Bilginel Manavgat'ta AK Parti Gençlik Kolları'nın yardım dağıttığı vatandaşları azarladı: Onlardan yardım alıyorsanız ben vermem

Oyuncu Leyla Bilginel Manavgat'ta AK Parti Gençlik Kolları'nın yardım dağıttığı vatandaşları azarladı: Onlardan yardım alıyorsanız ben vermem

Oyuncu Leyla Bilginel, yangın bölgesi olan Manavgat'ta gittiği bir mahallede AK Parti Gençlik Kolları'nın yardım ettiği vatandaşlara hakaret ederek insanlık dışı bir muameleye imza attı. Yangından mağdur olan insanları adeta tehdit eden Bilginel, "Onlardan yardım alıyorsanız ben vermem. Bu insanlara güveniyorsanız siz bilirsiniz. Hem ben vereyim hem onlar versin olmaz." ifadelerini kullandı.

 

Türkiye pek çok bölgesini saran yangınla mücadelesini sürdürürken bir diğer yandan da halkı aşağılayan ve hor gören zihniyete karşı savaş veriyor.

 

Sözde oyuncu Leyla Bilginel, Manavgat'ta gittiği bir mahallede yangından maddi manevi zarar görmüş insanları aşağılayarak hakaret etti.

AK Parti Gençlik Kolları üyelerinin halka yaptığı yardımları gören ve çarpıtan Bilginel, "Hal hatır sormaya, dolaşmaya gelmişler. İnsanın gerçekten zoruna gidiyor." ifadelerini kullandı.

 

'BU İNSANLARA GÜVENİYORSANIZ SİZ BİLİRSİNİZ!'

 

Sonrasında yangından zarar gören vatandaşlara hakaret eden Bilginel, "Eğer onlardan yardım alıyorsanız ben vermem. Bu insanlara güveniyorsanız siz bilirsiniz. Hem ben vereyim hem onlar versin olmaz." şeklinde konuştu.

 

DEVLETİ KÖTÜLEDİ

 

Hızını alamayan Bilginel, devletin bölge halkına verdiği sözleri kötülemeye başladı. Bilginel, "Böyle boş konuşmalarla olmuyor, icraata bakalım. Binaları dikeceğiz diyorlar, 50 milyonla hiç bir şey yapılmaz. Bir köy bile yapılamaz." dedi.

 

ÜÇ YIL ÖNCE TAYLAND'DA ZEHİRLENMİŞ, DEVLET YARDIMINA KOŞMUŞTU

 

2018 yılında Tayland'da yerleşen Leyla Bilginel, bir sivrisinek ısırığı yüzünden hastaneye kaldırılmıştı. Hastaneye kaldırılan Bilginel'e Dang humması (Dengue Fever) tanısı konulmuştu. Sağlık Bakanlığı, Bilginel'i uçakla ve ekip refakatinde İstanbul'a getirmiş ve hastaneye nakledilerek tedavi etmişti.

Yeni Yorum