25 Temmuz Perşembe 2024

Sinan Ateş’in kemikleri sızladı! PKK’lı Ahmet Şık da ‘savunucusu’ oldu

Sinan Ateş’in kemikleri sızladı! PKK’lı Ahmet Şık da ‘savunucusu’ oldu

PKK'ya desteği ile bilinen TİP Milletvekili Ahmet Şık, Sinan Ateş cinayetiyle ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın cevaplaması istemiyle Meclise soru önergesi verdi. Sinan Ateş hakkında soru önergesi veren Şık'a, ülkücü camiadan tepki yükseldi.

 

Ülkü Ocakları Eski Başkanı Sinan Ateş’in öldürülmesine ilişkin süreçte, terör örgütleri FETÖ ve PKK’ya yakın isimlerin ve sosyal medya trollerinin provokasyon girişimleri devam ediyor. Ülkücü gençliği İYİ Parti’ye yönlendirmek için büyük çaba harcayan FETÖ’nün sosyal medya ekibine CHP ve İYİ Parti tarafından fonlanan gazeteci ve troll hesaplar da destek oluyor.

 

ÖNERGE VEREN PKK’LI AHMET ŞIK’A TEPKİ

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ile Türkiye İşçi Partisi (TİP) İstanbul Milletvekili Ahmet Şık arasında tartışma yaşandı.

Semih Yalçın, Sinan Ateş cinayetine ilişkin soru önergesi veren Ahmet Şık’ı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hedef aldı.

Yalçın, paylaşımında, “Ahmet Şık adındaki tipsiz, hakkımızda Meclise önerge vermiş. Aklınca bize pislik sıçratmaya çalışıyor. Behey densiz, behey PKK artığı, behey CIA’in oyun uşağı! Sen önce kendi sicilindeki sabıkalara bir bak! Sen kim, bizimle aşık atmak kim!” dedi.

Yeni Yorum