07 Ekim Cuma 2022

İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, AK Parti’yi övdü

İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, AK Parti’yi övdü

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, AK Parti'nin emsalsiz bir iktidar başarısı gösterdiğini söyledi. Ağıralioğlu, İYİ Partililere yaptığı konuşmada "19 yıldır iktidarda kalmak aralıksız iktidar olmak ve hükümet etmek daha önce Türk siyasetinin tecrübe ettiği bir şey değildir. Bu cihetten bakarsanız, Allah var emsaline az rastlanabilir bir iktidar başarısıdır" ifadelerini kullandı.

 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, partisinin İstanbul Çekmeköy ilçe yönetimi ve sivil toplum temsilcileriyle bir araya geldi.

 

AĞIRALİOĞLU, AK PARTİ'Yİ ÖVDÜ

 

Toplantıda "AK Parti'deki arkadaşlarımız bizim hasmımız değildir. Hem kardeşleriz hem de rakibiz" diyen Ağıralioğlu AK Parti'nin takdir edilmesi gereken bir başarı gösterdiğini söyledi.

 

"EMSALİNE AZ RASTLANIR BİR İKTİDAR BAŞARISI GÖSTERDİLER"

 

Burada partililere bir konuşma yapan Ağıralioğlu, "Uzun bir zamandır AK Parti Türk siyasetinde, Allah var. Emsaline az rastlanabilir bir iktidar başarısı da göstermiştir. 19 yıldır iktidarda kalmak, aralıksız iktidar olmak daha önce Türk siyasetinin tecrübe ettiği bir şey değildir. Bu cihetten bakarsanız takdir edilmesi gereken bir başarıdır" ifadelerini kullandı.

Yeni Yorum