04 Şubat Cumartesi 2023

Kemal Kılıçdaroğlu'nun eski avukatı Mustafa Kemal Çiçek deşifre etti... Meral Akşener kimle beraber?

Kemal Kılıçdaroğlu'nun eski avukatı Mustafa Kemal Çiçek deşifre etti... Meral Akşener kimle beraber?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kadın baro başkanlarıyla görüştü. Akşener'in görüşmede, TSK'nın PKK'ya yönelik başlattığı Pençe Kılıç Hava Harekatı'na karşı bildiriye imza atanlar arasında yer alan Tunceli Barosu Başkanı Fatma Kalsen ile birlikte poz vermesi sosyal medyada tepkilere neden oldu.

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin genel merkezinde kadın baro başkanlarıyla bir araya geldi. Akşener buluşmanın görüntülerini sosyal medya hesabından da paylaştı.

 

Buluşmaya, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin PKK'ya karşı başlattığı Pençe Kılıç Hava Harekatı'na karşı 12 baro tarafından yayımlanan terör örgütüne destek niteliğindeki bildiriye imza atan Tunceli Barosu Başkanı Fatma Kalsen de davet edildi.

 

Meral Akşener'in, açık açık terör operasyonlarını hedef alan Tunceli Barosu Başkanı Fatma Kalsen ile poz vermesi tepkilere neden oldu.

"HDP İLE BİR ARAYA GELİNMESİ ÇOK YAKINDIR" 

 

İYİ Parti'nin ittifak ortağı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eski avukatı Mustafa Kemal Çiçek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Türk Ordusu aleyhine her durumda iftira niteliğinde bildiri yayınlayan; adını "Dersim" olarak kayıtlara geçiren Tunceli Baro Başkanı ile mutlu bir vaziyette görüşerek poz verildiğine göre; HDP ile bir araya gelinmesi çok yakındır..!" ifadeleriyle tepki gösterdi.

Fatma Kalsen, HDP Tunceli İl Başkanlığının ardından Tunceli Barosu Başkanı olmuştu.Yeni Yorum