23 Eylül Cumartesi 2023

Teröristin parmak izine rağmen, CHP gibi İYİ Parti’nin yayın organı Yeniçağ yazarı Orhan Uğuroğlu da PKK’nın peşine takıldı!

Teröristin parmak izine rağmen, CHP gibi İYİ Parti’nin yayın organı Yeniçağ yazarı Orhan Uğuroğlu da PKK’nın peşine takıldı!

Teröristin parmak izine rağmen, CHP’den sonra İYİ Parti’nin yayın organı Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu da terör örgütü PKK’yı referans alarak, “Soylu'nun istifası yetmez Erdoğan da istifa etmeli” başlıklı skandal bir yazı kaleme aldı.

Mersin’in Mezitli ilçesindeki Tece polisevine terör örgütü PKK tarafından canlı bomba saldırısı yapıldı. Saldırıda 1 polisimiz şehit oldu. İçişleri Bakanlığı, saldırıyı gerçekleştiren teröristin PKK terör örgütünden Dilşah Ercan olduğunu duyurdu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, teröristin parmak izinin Dilşah Ercan ile uyuştuğunu açıkladı. Ercan’ın isminin, CHP’nin Tutuklu Gazeteciler Raporu’nda yer aldığı ortaya çıktı.

Terör örgütü PKK ise Dilşah Ercan’ın yaşadığını, saldırıyı bir başka teröristin gerçekleştirdiğini, Ercan’ın da terör kampında yanlarında olduğunu ortaya attı. İYİ Parti’nin yayın organı Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu da terör örgütü PKK’yı referans alarak, “Soylu'nun istifası yetmez Erdoğan da istifa etmeli” başlıklı skandal bir yazı kaleme aldı.

İYİ PARTİ DE, CHP VE PKK’YI AKLAMAYA ÇALIŞIYOR

 

İYİ Parti’in yayın organı Yeniçağ gazetesinde yazar olan ve yalan haberleriyle bilinen Orhan Uğuroğlu, Mersin’de polis memuru Sedat Gezer’i şehit eden terörist Dilşah Ercan’ı CHP’nin savunduğu konusunda sessiz kalırken, PKK’nın CHP’yi aklama girişimlerine destek oldu.

Yeni Yorum