23 Şubat Cuma 2024

MHP’li Saffet Sancaklı hakkındaki iddiaları yalanladı

MHP’li Saffet Sancaklı hakkındaki iddiaları yalanladı

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, hakkında bir takım iddialara sosyal medya hesabından cevap verdi. Sancaklı, “Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin emrinde olduğumu ve Cumhur İttifakı başarısı için çalışmaya devam ettiğimi belirtmek isterim” diye paylaşımda bulundu.

 

BENİ KOCAELİ’DE GÖREMEZLER İDDİASI


MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın, AK Parti’nin MHP’ye bu dönemde en azından bir belediye vermemeleri halinde seçim çalışmalarında Kocaeli’de yer almayacağı iddia edilmiş, “Bu dönem MHP’ye en azından bir belediye vermezlerse, beni seçim sürecinde ve seçim çalışmalarında Kocaeli’de göremezler. Tabanımız bunu anlar. Bunu çok iyi anlayacak olan teşkilatlarımız emin olun sahada olmayacaktır. Cumhur ittifakı Kocaeli’de en az 4-5 belediyeyi kaybeder. Bu sefer umdukları gibi olmaz.” dediği iddia edilmişti.

 

TERCİH KENDİSİNİNDİR!


MHP Lideri Bahçeli de Sancaklı’nın açıklamaları ile ilgili, “Futbol hayatında 3 büyük kulüpte oynama geleneğini siyasette de mi sürdürmek istiyor? Tercih kendisinindir!” ifadelerini kullandığı iddia edilmişti.

 

BAHÇELİ’NİN EMRİNDE OLDUĞUMU BELİRTMEK İSTERİM


Sancaklı, Bahçeli’nin bu sözleri üzerine yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:


"Bugün bir takım taraflı medya organlarında, söylemediğim sözler üzerinden tamamen yalanlarla Cumhur İttifakına karşı yapılan olumsuz algı operasyonlarını büyük bir şaşkınlıkla takip ettim.

 

Yalan ve maksatlı haberleri yapanlarla Türk adaleti önünde hesaplaşacağımı da özellikle belirtmek isterim.

 

Dün olduğu gibi bugün de Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin emrinde olduğumu, Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve Cumhur İttifakı’nın başarısı için büyük bir özveriyle çalışmaya devam ettiğimi belirtmek isterim.

 

Cumhur İttifakı’nın başarılarını çekemeyenler, Türk ve Türkiye Yüzyılı hedefine set çekmeye çalışanlar bilsinler ki; Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifade ettikleri gibi “Türkiye 31 Mart seçimlerinde bir kez daha al bayrakta buluşacak, Türk milleti Cumhur İttifakı’nda uzlaşacak. MHP ve Cumhur İttifakı 31 Mart seçimlerine damga vuracaktır" 

 

 

Kamuoyuna saygılarımla sunarım."

Yeni Yorum