01 Aralık Cuma 2023

Fenerbahçe’nin kadın voleybol takımı Dilan Polat ile olan sponsorluk anlaşmasını sonlandırdı, İBB’den ses yok!

Fenerbahçe’nin kadın voleybol takımı Dilan Polat ile olan sponsorluk anlaşmasını sonlandırdı, İBB’den ses yok!

Ali Koç yönetimindeki Fenerbahçe'nin kadın ve erkek voleybol takımları, kara para aklamakla suçlanan Polat çiftiyle sponsorluklarını sonlandırdı. Ekrem İmamoğlu’nun yönetimindeki İBB’den ise ses yok.

 

Fenerbahçe, kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamasıyla tüm mal varlıklarına el konulan ve gözaltına alınan Polat çiftinin sponsorluğunu iptal etti.

 

Fenerbahçe web sitesinden sponsorluklar bölümünden ismi kaldırılan Dilan Polat'ın yanı sıra eşi Engin Polat'ın sponsorluğu da iptal edildi.

 

DurakMedya'dan Mustafa Barış Durak'ın haberine göre, Fenerbahçe Kadın Voleybol takımı ile “Tayt Arkası Sponsorluğu” olan Dilan Polat ve Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı "Forma Sponsoru" olan Engin Polat'ın Fenerbahçe ile tüm ilişkileri kesildiği duyuruldu.

 

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı'nın, Sultanlar Ligi’nin beşinci haftasında Beşiktaş'ı konuk ettiği maça Dilan Polat şortlarıyla çıkmaları taraftar tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

 

İBB VE FENERBAHÇE İLE REKLAM ANLAŞMALARI DEVEM EDİYOR

 

Dilan Polat’ın eşi Engin Polat’a ait kuaför zincirinin Fenerbahçe erkek futbol takımı ile olan sponsorluk anlaşması ise devam ediyor.

 

Polat çiftinin İBB ile de reklam anlaşması devam ediyor.

Yeni Yorum