20 Mayıs Pazartesi 2024

CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, beraberindeki iki kişiyle iş isteyen kadına tecavüz etti

CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, beraberindeki iki kişiyle iş isteyen kadına tecavüz etti

CHP’nin kalesi iğrenç bir cinsel saldırı olayıyla sarsılıyor. Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, kendisinden iş isteyen bir kadına başkan yardımcılarıyla birlikte tecavüz ettiği ortaya çıktı.

 

Şikayetlerin gelmesi üzerine Didim'e giden ve skandal tecavüzü öğrenen Gazeteci Mehmet Özışık'ın Youtube kanalında görüntülerini yayınladığı skandal patlak verdi. CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın iş isteyen bir kadına 2 ay boyunca tecavüz ettiği halkın gözleri önüne serildi.

ÖNCE BİR OT İÇİRİLDİ

 

Saldırıyı anlatan mağdure kadın, belediyede görüşmenin ardından Ali Çağlar isimli bir şahsın Akköy'deki çiftliğine götürüldüğü söyledi.

Mağdure kadın, muhabbet sırasında kendisine bir ot içirilmesinin ardından kendinden geçtiğini ifade ederek alçak fiiliyatın mağduru olduğunu açıkladı.

 

AYNI ANDA 2 KİŞİ IRZINA GEÇTİ

 

Tecavüz esnasında Ali Çağlar isimli şahsın şantaj için video kaydı aldığını söyleyen mağdure, Belediye Başkan Yardımcısı Öznur Gündoğdu'nun da orada olduğu belirterek CHP'li Atabay ile DİBEL Müdürü Öner Çiçek'in tecavüzde bulunduğunu söyledi.

 

2 AY BOYUNCA ŞANTAJ VE TEHDİTLE TECAVÜZ ETTİLER

 

Video kaydını kendisine şantaj olarak kullanıldığını söyleyen mağdure kadın, 2 ay boyunca tehdit ve şantajla tecavüze uğradığını söyledi.

Yeni Yorum