05 Temmuz Salı 2022

16 Milyon İstanbullu CHP ile tanıştı! Mega şehirde büyük felaket, yolda kalanlar donmak üzere, Ekrem İmamoğlu’dan La Fontaine masalları

16 Milyon İstanbullu CHP ile tanıştı! Mega şehirde büyük felaket, yolda kalanlar donmak üzere, Ekrem İmamoğlu’dan La Fontaine masalları

İstanbul halkı, CHP ile bu gece tanıştı. Yoğun kar yağışının ardından yolların kapandığı İstanbul’da 15.30’da Valilik kararıyla mesaiden erken çıkan binlerce İstanbullu, hala evlerine ulaşamadı. İmamoğlu ise karın tadını çıkarma tavsiyesinde bulundu.

İMAOĞLU BALIKÇIDA İFŞA OLUNCA AKOM’A GEÇTİ

 

Mega şehirde tuzlamanın yapılmadığı, kar küreme araçlarının çalışmadığı görüldü. Sosyal medyaya yansıyan görüntülerde İstanbul’da bugüne kadar görülmemiş manzaralar yansıdı.

 

İstanbul bu durumda iken AKOM’da çalışmaları koordine etmesi beklenen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sarıyer’de bir balıkçıda görüntülenmesi üzerine apar topar mekandan ayrılarak AKOM’ geldi.

 

İMAMOĞLU’NA OY VERENLERDE BÜYÜK PİŞMANLIK

 

8 saate yakın süredir yolda bekleyen vatandaşlar sosyal medyadan yetkililere yardım çağrısında bulunurken İBB Başkanı İmamoğlu’na tepkilerini dile getirdiler.

VATANDAŞLAR İSYAN ETTİ

 

İstanbul’daki duruma tepki gösteren vatandaşlar soluğu sosyal medyada alarak, eleştirilerini yöneltti. Çok sayıda paylaşımın ardından Twitter’ın gündeminde ilk sırada “#imamoğluistifa” etiketi yer aldı. Hemen ardından ise “#tuzyoktuz” ve #İBBçalışmıyor” etiketleri yer aldı.

BAĞCILAR – MAHMUTBEY ARASI TRAFİK DURDU

 

Bağcılar’da akşam saatlerinde araçları ile evine gitmek isteyenler yolda kaldı. Trafik ilerlemezken yolda kalanlar duruma tepki gösterdi. İstanbul’un Avrupa yakası yoğur kar yağışı altında kaldı. Bağcılar Mahmutbey istikametinde trafik adeta durdu. Yolda kalanlar yürümek zorunda kaldı. Bazı kişiler saatlerdir yürüdüğünü belirtti.

KARIN GÜZELLİKLERİNE BAKIN

 

Karla mücadelede sınıfta kalan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu karın güzel tarafına bakma çağrısı yaptı.

Yeni Yorum