05 Temmuz Salı 2022

Asırlardır yapılan ‘sade gözleme’yi yeni çıktı sandı! Kılıçdaroğlu’nun danışmanının ‘boş gözleme’ çuvallaması…

Asırlardır yapılan ‘sade gözleme’yi yeni çıktı sandı! Kılıçdaroğlu’nun danışmanının ‘boş gözleme’ çuvallaması…

Anadolu'da asırlardır yapılan ve kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan 'sade gözleme'yi ekonomiye bağlayıp 'yeni çıktı' sanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanı Deniz Demir, sosyal medyada dalga konusu oldu.

 

Ekonomik sıkıntıları bahane ederek halkı sokağa çekmek isteyen muhalefetin ve muhalefet partileri belediyelerince fonlanan trollerin halkı galeyana getirmek için kullandığı görsel ve videoların tamamına yakını uydurma çıkıyor.

 

BOŞ GÖZLEME ÇUVALLAMASI

 

Halktan kopuk olan ve Anadolu’nun adet ve kültüründen uzak olan CHP’li isimlerin de bugün sıkça paylaştığı ‘boş gözleme’ görseli çok ses getirdi.

 

Anadolu’nun pek çok şehrinde asırlardır yapılan ve lezzetle yenen ‘sade gözleme‘den habersiz olan pek çok muhalif hesap “İnsanlar artık gözlemenin içine peynir koyamıyor” algısını oluşturmaya çalıştı.

 

KILIÇDAROĞLU’NUN DANIŞMANI PAYLAŞTI

 

CHP Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir tarafından paylaşılan görsel kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Pek çok muhalif haber sitesi de ‘boş gözleme’ haberi yaptı.

VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ

 

Yıllardır yedikleri bir yemeğin sosyal medyada bir yalana alet edilmesine pek çok sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu’nun danışmanına “Bu kafayla ülkeyi yönetmeye adaylar, milletten bu kadar kopuk olunmaz” gibi pek çok cevap verildi.

Yeni Yorum