27 Ocak Cuma 2023

CHP'li Engin Özkoç'un FETÖ bağlantısı

CHP'li Engin Özkoç'un FETÖ bağlantısı

FETÖ üyeleri ile yaptığı görüşmelerle gündem olan CHP'li Engin Özkoç'un FETÖ'cülerle görüşmeleri sosyal medyaya düştü. Yıllardır FETÖ'cülerle dirsek teması kuran CHP'li vekilin kimlerle hangi toplantılara katıldığı deşifre oldu!

 

ahaber.com.tr’nin haberine göre; "FETÖ'nün siyasi ayağı nerede?" diye ortalarda dolaşan CHP, terör örgütü FETÖ ile yurt dışında dirsek temasında geziniyor. FETÖ'cülerle sürekli yanyana görünen CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un skandal görüşmeleri bir videoda toplandı..

 

"FETÖ'nün siyasi ayağı nerede?" diye ortalarda dolaşan CHP, terör örgütü FETÖ ile yurt dışında dirsek temasında geziniyor. FETÖ'cülerle sürekli yanyana görünen CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un skandal görüşmeleri bir videoda toplandı.

 

FETÖ'cülerle sürekli yanyana görünen CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un işte o görüntüleri...

 

ÖZKOÇ FETÖ'CÜLERİN BÜYÜK İMAMLARKURULU TOPLANTISINDA.

FETÖ'NÜN KAÇAK İMAMI MAHMUT YETER VE ÖZKOÇ.

FETÖ'YE BAĞLI KURULUŞTAN ÖDÜL. 

BÜYÜK İMAMLAR KURULU TOPLANTISI.

AMERİKA'DA FETÖ İMAMLARIYLA POZ.

FETÖ MASASI.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Ocak 2012 tarihinde FETÖ'nün ABD imamı ve Türk Amerikan Birliği (TAA) Başkanı Faruk Taban ve yöneticilerini genel merkezde kabul etmişti..

Söz konusu ziyaret, aynı gün CHP Genel Merkezi'nin resmi internet sitesinde yer aldı ve "Türk Amerikan Birliği Başkan ve Yöneticileri Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti" başlığıyla verildi. Ziyarete ilişkin haber, CHP'nin arşivlerinde yer alıyordu..

FETÖ İMAMLARI İLE YAN YANA

 

Engin Özkoç, 17-25 Aralık'tan önce 2013 yılının başında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı'yken FETÖ'nün ekonomik ayaklarından biri olan TUSKON ile ABD'ye gitmişti. Özkoç, CHP'li Bülent Tezcan, Gökhan Günaydın, Faik Tunay ve Ali Demirçalı ile Türk Amerikan Konvansiyon'unun enerji, ticaret ve kalkınma konulu toplantısına katılmıştı.

Yeni Yorum