23 Temmuz Salı 2024

FETÖ irtibatı ortaya çıkan CHP’li Özgür Özel ağlıyor

FETÖ irtibatı ortaya çıkan CHP’li Özgür Özel ağlıyor

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Hürriyet Gazetesi yazarı Nedim Şener’in “FETÖ ‘parlatması’ CHP’li Özgür Özel” başlıklı yazısı sonrası resmen ağladı.

Dokunulmazlık zırhının arkasına saklanarak her fırsatta başta FETÖ olmak üzere bilimum terör örgütlerinin savunuculuğunu yapan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, FETÖ ile ilişkisini reddedi.

12 Kasım 2015 günü Manisa’da yapılan FETÖ operasyonunda gözaltına alınanları ziyaret eden CHP Milletvekili Özgür Özel, Emniyet’in kapısından  gözaltına alınan FETÖ’cüleri şu ifadelerle savunmuştu:

 

“Kamuoyunda çeşitli isimlerle anılan, FETÖ terör örgütü diye yetkililerin ifade ettikleri Manisa’daki bir inanç grubuna, bir cemaate, kendilerine ‘Hizmet Hareketi’ olarak ifade eden kişilere yapılmış operasyondan sonra bugün Emniyet Müdürlüğü’nde gözaltında olanları ziyaret ediyoruz, dört tanesiyle görüştüm yukarıda.”

FETÖ’CÜLERİ NEDEN SAVUNDUN?

 

Sosyal medya hesabı Twitter’dan FETÖ ile ilişkisi olduğunu rededen CHP’li Özgür Özel’e FETÖ’cüleri neden savunduğu sorunu yöneltildi!.. CHP’li Özel sosyal medya kullanıcılarından gelen sorulara cevap vermeyerek resmen ağladı.

Yeni Yorum