16 Haziran Pazar 2024

Ümit Özdağ’dan Gaziantep’te yeni yalan! Sahibi Türk olan gazinoyu, ‘Suriyelilere ait’ gösterdi! Yalanı ortaya çıkınca tweeti sildi

Ümit Özdağ’dan Gaziantep’te yeni yalan! Sahibi Türk olan gazinoyu, ‘Suriyelilere ait’ gösterdi! Yalanı ortaya çıkınca tweeti sildi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Türkiye’yi karış karış gezerek kanla alınmış aziz topraklarımıza yalan tohumları ekmeye devam ediyor. Provokasyon kokan yalanlarının neredeyse tamamı belgelerle çürütülen Özdağ, bu kez de Gaziantep’te Türklere ait olan bir gazino için, ‘’Suriyelilere ait, Türkler giremiyor’’ diyerek bir yalana imza attı. Özdağ, işletmenin sahibi Türk çıkınca tweeti sildi.

 

Türkiye’de iç savaş çıkartmak için elinden geleni yapan ırkçı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, provokasyonda yeni bir boyuta daha geçti. Sosyal medyadaki en büyük destekçisi FETÖ ve PKK’lı hesaplar sayesinde yalanlarını yayarak sığınmacı düşmanlığı yapan Özdağ, son olarak Gaziantep’teki bir gazino üzerinden provokasyona kalkıştı.

 

Özdağ, bu sefer de Gaziantep’te sahibi Türk olan ve herkesin rahatlıkla girip çıktığı gazino önünde yalanlarına devam etti.  Yalan sözlerle halkı düşmanlık ve ırkçılığa teşvik etmeye çalışan Özdağ, gazinonun Suriyelilere ait olduğunu ve Türklerin girmesinin yasak olduğunu söyledi.

 

Özdağ, “Türklerin girmesi yasak” olan gazino, yarın Türklerin girmesi yasak olan mahalle ve ilçeler… Aziz Türk Milleti, “Davulla zurnayla yollayacağız” diyenler yalan söylüyor. Kimse bedava alışveriş yaptığı yerden gönüllü gitmez.’’ ifadelerini kullandı.

Özdağ, işletmenin sahibinin Türk olduğu öğrenince tweeti sildi

Yeni Yorum