20 Haziran Perşembe 2024

Ümit Özdağ iyice faşiste bağladı! Gençlere skandal çağrı: ‘Anne babanızı eve kilitleyin’

Ümit Özdağ iyice faşiste bağladı! Gençlere skandal çağrı: ‘Anne babanızı eve kilitleyin’

Son dönemde ırkı söylemlerinin dozunu arttıran ve sığınmacılar üzerinden çeşitli yalanlarla algı yapmaya çalışan ırkçı Zafer Partisi’nin provokatör Genel Başkanı Ümit Özdağ, yeni bir skandala imza attı.

 

Gençlere seslenen Ümit Özdağ, faşist düşüncelerini, “Annenizi babanızı Zafer Partisine oy vermeye ikna edin, ikna olmuyorlarsa oy verme günü eve kilitleyin” ifadeleriyle bir kez daha açığa çıkardı.

 

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ sık sık yaptığı mülteci düşmanlığı ile gündeme geliyor.

 

Son dönemde yalan yanlış bilgiler sosyal medya üzerinden provokasyonun dozunu artıran Ümit Özdağ yeni bir skandala imza attı.

 

ÜMİT ÖZDAĞ’DAN YENİ SKANDAL: ANNE BABANIZI EVE KİLİTLEYİN

 

Kilis’te sığınmacıların nasıl gönderileceğine ilişkin toplantı yapan Ümit Özdağ gençlere yaptığı çağrıyı canlı yayında açıkladı.

 

Ümit Özdağ, “Gençlerle konuşuyorum, annenizi babanızı Zafer Partisine oy vermeye ikna edin, ikna olmuyorlarsa oy verme günü eve kilitleyin” ifadelerini kullandı.

 

Gençlerin kendisine destek verdiğini iddia eden Özdağ şu skandal ifadeleri kullandı;

 

“Bu ülkede 10 milyonu aşan sığınmacı var. Sığınmacıları yollayacak 1 tek parti var. O da Zafer Partisi. Türk gençliğinin büyük bir desteği var. Benle fotoğraf çektirmeye geliyorlar nereye gitsem. Ben de onlara şöyle söylüyorum, annenizi ve babanızı da Zafer Partisine oy vermeye ikna edin, ikna olmuyorlarsa oy verme günü eve kilitleyin. Oy kullanmasınlar…”

Yeni Yorum