18 Nisan Perşembe 2024

Sınır tanımıyor! Dilara Türkkan, İyi Parti Milletvekili babasının forsuyla kuralları çiğnedi

Sınır tanımıyor! Dilara Türkkan, İyi Parti Milletvekili babasının forsuyla kuralları çiğnedi

İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kızı Dilara Türkkan, bu kez siren sistemli bir araçla emniyet şeridinden hızla gittiği görüntüleri Instagram hesabından paylaştı. Dikkat çeken görüntülerde, Türkkan’ın yasaları çiğnediği görüldü.

 

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın kızı Dilara Türkkan, emniyet şeridinden çakarlı araç ile gittiği ihlal görüntülerini İnstagram hesabından yayınladı. Görüntüler sosyal medyada tepki çekti.

 

Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün babasının Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sarıkla gelmesini eleştiren İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ın modacı kızı Dilara Türkkan, Çengelköy'deki evinde yılbaşı partisi vermişti, travesti oynatmıştı.

 

Dilara Türkkan bu kez emniyet şeridinden siren sistemli bir araçla hızla gittiği ve trafiği ihlal ettiği görüntülerini Instagram hesabından yayınladı. Dikkat çeken görüntüye arkadaşlarını etiketleyen Türkkan'ın hızla bir yere yetişmek için babasının forsunu kullanarak emniyet şeridini kullandığı değerlendirildi.

Türkkan'ın bir sonraki paylaşımına ise etiketlediği arkadaşlarıyla fotoğrafını koyarak 'Yetişirim demiştim' demesi dikkat çekti.

Yeni Yorum