01 Aralık Cuma 2023

Kara para iddiası var! Avukat Feyza Altun'dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a Dilan Polat tepkisi

Kara para iddiası var! Avukat Feyza Altun'dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a Dilan Polat tepkisi

Avukat Feyza Altun, Fenerbahçe voleybol takımına sponsor olan Dilan Polat ile ilgili dikkat çeken bir tepki geldi.

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ile eşi Engin Polat hakkındaki kara para iddialara Polat çifti yaptıkları sert paylaşımlarla yanıt vermişti.

Son olarak avukat Feyza Altun, X hesabından Fenerbahçe ile sponsorluk yapan Dilan Polat ile ilgili dikkat çeken bir paylaşım geldi.

"ÜZÜCÜ"

 

Altun sarı lacivertli camiaya seslenerek şöyle dedi:

 

"Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün, henüz ispatlanmamış iddialar bir yana “Hepinizin amk” diyerek her gün insanlara tükürerek züğürtler beceriksizler siz kazanamıyorsunuz oh diye storyler paylaşan birisini sponsor yapması üzücü. @Fenerbahce"

Fenerbahçe Voleybol Takımı, sosyal medya fenomeni Dilan Polat'ın kurduğu Dilan Polat Şirketler Grubu'yla resmi sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurmuştu.

Kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda "Dilan Polat Şirketler Grubu, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın resmi sponsorları arasına katıldı" ifadeleri kullanılmıştı.

 

İPTAL EDİLDİĞİ İDDİA EDİLDİ

 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un adı son günlerde kara para aklama iddialarına karışan Dilan Polat'ın sponsorluklarının iptal edilmesini istediği iddia edildi.

Yeni Yorum