25 Şubat Pazar 2024

FETÖ’cüler iş başında: New York’un en işlek caddesi Time Square’de ‘Stop Erdogan’ reklamları yer aldı

FETÖ’cüler iş başında: New York’un en işlek caddesi Time Square’de ‘Stop Erdogan’ reklamları yer aldı

FETÖ'cülerin ABD'de Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik çirkin saldırıları devam ediyor. Lobi baskısıyla önce senatörlere, sonra da Temsilciler Meclisi üyelerine mektup yazdırarak Türkiye'yi, Erdoğan'ı şikayet ettiren FETÖ'cüler bu sefer de New York'un en işlek caddelerinden birinde yer alan reklam panolarına, Erdoğan aleyhinde çirkin ifadelerin yer aldığı ilanlar verdi.

 

New York’ta yer alan elektronik reklam panolarına ilan veren (Fetullahçı terör örgütü) FETÖ’nün ABD’deki platformlarından olan “Silenced Turkey” oluşumu, Türkiye ve Erdoğan düşmanlığında sınır tanımayacak reklam panolarına “Stop Erdoğan” yazılarını yazdırdı.

 

Daha önce de arabalara ilan vermişlerdi

 

Özellikle ünlü markaların yüzbinlerce dolara reklam verdiği yer olarak bilinen Time Square’de ilan veren FETÖ’cü platform Türkiye ve Erdoğan aleyhinde kara propaganda faaliyetleri gerçekleştirdi.

 

FETÖ’cüler daha önce de benzer kara propaganda yönetimini uygulamış, New York’ta taksilerin üzerlerinde bulunan reklam panolarına Cumhurbaşkanı Erdoğan aleyhinde ilanlara yer verilmişti.

 

ÇELİK'TEN NEW YORK'TAKİ SKANDAL REKLAMA TEPKİ

 

Ömer Çelik, "FETÖ terör örgütü Türkiye düşmanı tüm ihanet projelerinin gönüllü kölesidir. FETÖ yöneticileri tıpkı PKK gibi insanlık düşmanı ve Türkiye düşmanıdır." dedi.

 

Yeni Yorum