06 Ekim Perşembe 2022

Bakan Soylu tarih verip duyurdu: Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer iade edilecek!

Bakan Soylu tarih verip duyurdu: Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer iade edilecek!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Thodex'in kurucusu olan ve binlerce insanı dolandıran Faruk Fatih Özer'in iadesine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, "Zannediyorum önümüzdeki mahkemede iade edileceğini düşünüyoruz" dedi.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Thodex dolandırıcısı Faruk Fatih Özer'in iade süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

 

"ÖNÜMÜZDEKİ MAHKEMEDE İADE EDİLECEK"

 

Basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Soylu "Muhataplarımızla durumu değerlendiriyoruz. Oranın da bir işleyişi var. Zannediyorum önümüzdeki mahkemede iade edileceğini düşünüyoruz" şeklinde konuştu.

 

“CENK ÇELİK YAŞIYOR, VURAN KİŞİYİ YAKALADIK”

 

İçişleri Bakanı Soylu, geçtiğimiz günlerde Ümraniye’de sokak ortasında vurulan Cenk Çelik‘in ölmediğini, hastanede ağır yaralı olarak tedavi gördüğünü açıkladı.

 

Soylu, “Cenk Çelik’in yaralanması olayı var. 36 saat içinde Edirne’den yurtdışına kaçarken yakalandı. Bugün veya yarın da mahkemeye çıkacaktır. Hem silahı hem kendisi yakalandı ama o iş orada kalmayacak. Milletimize şunu söylemek isterim. Suç olduktan sonra suçun veya suçlunun serbest gezmesine veya suçuna devam etmesine yönelik anlayışı kabul etmiyoruz. Suçluyu dağda da şehirde de buluyoruz ve adalete teslim ediyoruz. Bütün bunları gerçekleştirirken devletin gücünü de ortaya koymaya çalışıyoruz. Kim nerede olursa olsun suç işlerse bunun hesabını verecektir.” dedi.

Yeni Yorum