28 Mayıs Salı 2024

İkizdere’nin provoke edildiğinin kanıtı: Bize tamamının yok olacağı söylendi

İkizdere’nin provoke edildiğinin kanıtı: Bize tamamının yok olacağı söylendi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İyidere Lojistik Limanı’nın dolgusunda kullanılacak taşların çıkartılacağı İkizdere'ye gitti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Karaismailoğlu, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bakan Karaismailoğlu'un konuşmasının ardından söz alan bir vatandaşın söyledikleri provokasyonun boyutunu biz kez daha göstermiş oldu. Yöre sakini, "Bize arazilerin tamamının yok olacağı söylendi" dedi.

 

Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu, İkizdere’de yapılacak taş ocağıyla ilgili iddiaları yerinde incelemek için gittiği Rize’de vatandaşlarla görüştü.

 

"TAMAMI YOK OLACAK" DENİLDİ...

 

Bir vatandaşın sözleri provokasyonun boyutunu gözler önüne serdi. Bakan’ın vatandaşlarla buluşmasında söz alan yöre sakini; şöyle konuştu:

Bizim bütün arazilerimiz bu alanda evimde var orada benim. Bütün bu arazilerin yok olacağı söylentisi için bunca eylemi yaptık. Şimdi siz diyorsunuz ki biz iki-üç yıl kalacağız burada. Ama tamamının yok olacağı söylenmişti. Bütün şeyimiz buydu. Biz bilinçsiz bir şekilde söylentilerden yola çıktık. Son haksız fikirlere ve zihniyetlere alet edildik. Bilmeden.

Yeni Yorum