05 Temmuz Salı 2022

Rehin aldıkları gençlere kadın elbisesi giydiren çete tutuklandı

Rehin aldıkları gençlere kadın elbisesi giydiren çete tutuklandı

Bursa’da husumetli oldukları iki kişiyi evde alıkoyan ve silahla kadın kıyafeti giydirerek mermi yutturan 1’i kadın 4 kişiden 3’ü çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

 

Bursa’da Yaşar Deniz Ç. ve iki arkadaşı aralarında kız arkadaş meselesi yüzünden husumet bulunan E.M. ve M.Ş. ile buluştu. Taraflar arasında tartışma çıkarken Yaşar Deniz Ç. ve arkadaşları, E.M.'nin ve M.Ş.’nin ellerini ve ayaklarını bağlayıp ağzını bantladı.

 

MERMİYİ YUTTURDULAR KADIN ELBİSESİ GİYDİRDİLER

 

Yaşar Deniz Ç. ve arkadaşları yere yatırdıkları E.M.'yi önce tekme ve yumruklarla dövdü. Daha sonra Yaşar Deniz Ç. belinden çıkardığı tabancayı E.M.'nin ve M.Ş.’nin ağzına sokup tehdit etti. Tehdit sonrası Yaşar Deniz Ç., tabancanın şarjöründen çıkardığı mermiyi de M.Ş.’ye yutturdu. Yaşananların ardından şüpheliler, kıyafetlerini çıkardıkları M.Ş.'ye kadın elbisesi giydirdi. Zanlılar, E.M.'ye ve M.Ş.’ye sabaha kadar yapılan işkence anlarını cep telefonu kamerasıyla da anbean kaydetti.

 

3 KİŞİ TUTUKLANDI

 

Yaptıkları işkenceleri cep telefonuyla kayda alan gruba Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, görüntüleri izledikten 10 dakika sonra operasyon düzenleyerek Yaşar Deniz Ç.’yi ve yanındaki Ebubekir T. ile Gökhan Y.’yi gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen çete üyelerinden 3'ü ve kadın elbisesi giydirilen M.Ş. çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Gamze Ü. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yeni Yorum