23 Temmuz Salı 2024

Sedef Kabaş 'operasyon' yapıldığını ima etti, fotoğraflar ise gerçeği ortaya çıkardı

Sedef Kabaş 'operasyon' yapıldığını ima etti, fotoğraflar ise gerçeği ortaya çıkardı

Modacı Barbaros Şansal'ın gözaltına alınması üzerine algı yapmaya çalışan Sedef Kabaş, yeniden gündem oldu... Şansal'ın henüz daha pasaport kontrol noktasına gelmeden gözaltına alındığını iddia eden Kabaş, bunun planlı bir operasyon olduğunu ima etti. Ancak basına yansıyan fotoğraflar tam aksini söyledi.

 

Modacı Barbaros Şansal ve Metin Uca'nın gözaltına alındığı açıklanmıştı.  Daha sonra Şansal ve Uca serbest bırakıldı. 

 

ŞANSAL'DAN AÇIKLAMA GELDİ

 

Gözaltına alınan Şansal, şu açıklamaları yaptı: 

“Muhbir vatandaşlar CİMER üzerinden şikayet etmişler. İftiralar… Ayrı ayrı konular. Metin Uca’nınki tiyatrodaki bir tirat, Fatih Sultan Mehmet’le ilgili bir espri yüzünden, “halkı kin ve düşmanlığa sevketmek”ten… Benimki de olmayan Facebook hesabım üzerinden… Benim Facebook hesabım yok dünya biliyor. Bir sahte hesaptan açılan bir dava.

 

Ben uçaktan inerken alındım, Metin Uca da giderken alınmış. Birazdan ifademi vereceğim, serbest kalacağım, bir şey yok yani…

 

Metin Uca da iyi… Yarın Ankara’da oyunu var. Uçağını kaçırdı ama akşam uçağıyla gidecek. Ben de akşam uçağıyla dönüyorum zaten Ercan’a (Kıbrıs)… ”

 

SEDEF KABAŞ'TAN YİNE ALGI

 

Sosyal medyada yaptığı algı ile sık sık gündeme gelen Sedef Kabaş, şimdi de Barbaros Şansal'ın daha pasaport kontrol noktasına gelmeden gözaltına alındığını iddia ederek bir imada bulundu.

Ancak basına yansıyan fotoğraflarda Şansal'ın pasaport kontrol noktasında hakkında yakalama kararı olduğunu öğrendikleri belirlendi. 

Yeni Yorum