23 Temmuz Salı 2024

Türk hecker, Trump’ın sitesinden sonra Joe Biden’ın partisini internet sitesini heckledi

Türk hecker, Trump’ın sitesinden sonra Joe Biden’ın partisini internet sitesini heckledi

Donald Trump’ın internet sitesinde yaptığı ‘hacktivist’ eylemle dünyanın konuştuğu Türk hacker, bu kez Demokratların internet sitesinde FETÖ'yle dalga geçti.

 

ensonhaber.com’un haberine göre; Daha önce Amerika'nın İslam ve Türkiye düşmanlığı ile Fethullah Gülen’i teslim etmemesine tepki koymak için ‘hacktivist’ eylemler yaptığını açıklayan Can Cebeci, ele geçirdiği fbconnect-stage.democrats.org adlı adrese de bir not bıraktı.

Adresin, daha önce Demokrat Parti’nin internet adresine giriş ve kayıt işlemlerinde kullanıldığı öğrenildi.

 

FETÖ'YLE DALGA GEÇTİ

 

Sinoplu hacker, ele geçirdiği adrese Kur'an-ı Kerim'den Yusuf Suresi 108. ayetin Türkçe ve İngilizce mealini, terör örgütü lideri Fetullah Gülen’le alay eden bir görsel ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşma yaptığı bir videoyu ekledi.

 

'AMERİKAN KÖPEĞİ'

 

FETÖ lideri ile alay ettiği görselde “Fetbull” “Amerikan Köpeği” ifadelerine yer verirken, sayfaya yazdığı notlarda, “Allah yolunda savaş! Sen sadece kendinden sorumlusun. Müminleri (savaşa) teşvik et. Umulur ki Allah, kâfirlerin (müminler üzerinde baskı oluşturan) tazyiklerini engeller. Allah’ın baskısı da ibretlik cezalandırması da daha çetindir.” sözleri yer aldı.

Demokrat Parti'nin internet sitesi kullanıma devam ederken, ele geçirilen bölüme eklenen not geçerliliğini koruyor.

Yeni Yorum